
Автомобільний знижувальний перетворювач напруги 24-12В постійного струму — DC/DC 24V-12V 5A
- Немає в наявності
- Код: 150-277580
378 ₴
+380 (97) 757-58-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення



/images/DC-DC-24V-12V-5A-01165.jpg" style="width:730px">
DC/DC 24V-12V 5A — професійний автомобільний попромінювальний перетворювач напруги 24-12 В 5A

DC/DC 24V-12V 5A — професійний автомобільний знижувальний конвертор постійної напруги з 24 В до 12 В, знижувальний перетворювач напруги 24-12 В.
Модуль дає змогу під'єднати до бортової мережі вантажного транспорту камери заднього огляду/монітор для камер, які розраховані на робочу напругу 12 В і потужність 60 Вт
Для максимального тепловіддання корпус перетворювача 24-12 В виготовлений як радіатор.
Незамінна річ для вантажівок, де необхідно під'єднати електроніку та інші прилади, що працюють від 12 В.
Функціональні можливості
- Тип аксесуара : Перетворювач постійного струму DC/DC 24-12V
- Розміри: 64*57*21мм
- Вхідна напруга: 18-32В
- Вихідна напруга: 12В
- Максимальне навантаження 5 А/60 Вт;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АССА |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Допустима пікова потужність | 60 Вт |
| Струм холостого ходу | 0.1 А |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 95 % |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Ні |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Гарантія | 12 мес. |
- Ціна: 378 ₴









